Fencers Havířov a Domaslavice ''B'' další překážkou!!

26.09.2013 22:21

Nula a čtyři...To první číslo je počet bodů získaných v loňské sezóně nad soupeřem FBC Fencers Havířov. S tímto soupeřem začal Fénix loni svůj historicky první ligový zápas a prohrál jej o gól 2:3. Druhý vzájemný zápas skončil porážkou znovu o branku, kdy jsme sami nevstřelili ani jednu...0:1! Náš tým má tedy co oplácet svému sobotnímu soupeři. Oba týmy jsou na úplném spodku tabulky a budou soupeřit o první body.

Číslo 4 a body získané loni nad týmem Domaslavic. První zápas skončil remízou 2:2, kdy náš tým prohrával po 2 třetinách 0:2 a v závěrečné třetině ze svojeho drtivého tlaku dokázal využít alespoň vyrovnání. Ve druhém zápase to bylo větší přestřelka, náš tým vyhrál 7:5. Domaslavice mají na svém kontě po 2 zápasech 3 body.

Na soupisku týmu byl připsán navrátilec Tomáš Křehlík .

2.turnaj v sezoně 2013/14 se odehraje ve Sportovní hale Stonave v sobotu 28.9.2013

9:45 FBK Fénix Orlová - FBC Fencers Havířov

12:35 SK Domaslavice ''B'' - FBK Fénix Orlová